fbpx

współpraca

Plany podróżnicze 2017

17 marca lecę do Meksyku z biletem w jedną stronę. Planuję, choć przy dłuższych wyprawach plany zawsze weryfikuje rzeczywistość, dotrzeć do Kolumbii drogą morską, a wcześniej przemieszczać się lądową, pokonując cały obszar Ameryki Środkowej. Na bilet powrotny poluję z… Kanady, więc wszystko wskazuje na to, że odwiedzę jeszcze 2 kraje i to bardzo duże w porównaniu np. z Salwadorem 😉

Ticket to adventure Hamak Life

Misja

Podróżuję sama, inspirując kobiety do odważnych decyzji poznawania świata w pojedynkę, nigdy samotnie, bo podróże to ludzie! Na tle pięknych krajobrazów, w wielu kontekstach kulturowych, w sytuacjach wzruszających, codziennych i tych wyjątkowych,. To oni tworzą tkankę podróży, są ich bohaterami, zmieniają percepcję i budują doświadczenie. Wierzę, że podróżnik zdany na siebie, bardziej świadomie wnika w kulturę danego miejsca, stając się do pewnego stopnia etnologiem, poznającym odmienność, którą może potem opowiedzieć innym, pisząc bloga, książki, fotografując, dzieląc się inspiracjami.

To moja kolejna dłuższa wyprawa (poprzednie to Azja Południowo-Wschodnia – opisana na blogu, Australia i Nowa Zelandia, Europa przemierzona wielokrotnie we wszystkich kierunkach, Stany Zjednoczone, Bliski Wschód, Afryka Północna, itd.).

Patroni medialni

W tej podróży towarzyszą mi patroni medialni, sponsorzy i inne podmioty wspierające:

Klub Szalonego Podróżnika
Stowarzyszenie Space for Dream
Fly me - świetny pośrednik do wyszukiwania tanich połączeń
Sklep W hamaku
Klub Polki na obczyźnie
Stowarzyszenie Dziennikarzy Podróżników Globtroter
Polskie Blogi Podróżnicze - kopalnia inspiracji
Ubezpieczenia April
logomp_v10_po_lepszy_swiat_mini_white

Współpraca

Chcesz zostać jednym z nich? Zapraszam do współpracy!

Warunki ustalamy indywidualnie.

Moja (nie)standardowa propozycja dla marketingowców z wyobraźnią i…poczuciem humoru 😉

wspolpraca

Nawet jeśli nie masz pomysłu, zwłaszcza jeśli nie go nie masz, napisz. Trafiłeś do świata podróży, a podróżnik bez wyobraźni i kreatywności nie wychodzi z domu. To dobry adres.

Jeśli nie lubisz formularzy, bo mają ramy, pisz na hamaklife (@) gmail.com.

Facebook Comments